Diplomovky Nitra tlač, laminovanie, viazanie, kancelárske potreby

Tlač diplomoviek

Diplomovky a bakalárky tlačíme v prevádzkach KODAK aj FUJI

Pri kopírovaní a tlači používame špičkové tlačiarne, ktoré sú pravidelne servisované a kontrolované odborným personálom.

Hrúbka papiera je od 80g do 250g. Je možné použiť aj výkresové papiere, pauzák, projekčnú fóliu, fotopapiere, farebné papiere.

Tlač robíme z PDF alebo dokumentov Office. V prípade špeciálnych formátov, alebo požiadaviek je potrebné konzultovať s obsluhou.

Vytlačený dokument je možné zviazať lištovou, tepelnou alebo hrebeňovou drôtennou väzbou.

Diplomovky viažeme originálnou kovovou väzbou s poistným zubom, ktorá sa nerozpadáva a pritom sa v prípade potreby dá u nás rozobrať. Takto je možné vymeniť alebo opraviť stranu diplomovky aj po zviazaní.

Médium pre tlač

  • USB kľúč
  • CD/DVD
  • FD disketa
  • e-mail

Viazanie diplomoviek

Diplomovky, semestrálky, bakalárky viažeme rôznymi väzbami. Najkvalitnejšou je luxusná kovová väzba pre diplomovky s poistným zubom.

Väzba je trvanlivá, nerozpadáva sa a pritom je možné ju v našej prevádzke na počkanie rozobrať. Samozrejmosťou je opätovné zviazanie opravenej diplomovky bez známky poškodenia.

Na prednú stranu používame zlatú alebo striebornú razbu s ľubovolným textom bez obmedzenia. Máme široký sortiment obalov, fólií a doplnkov od štandardných až po luxusné prevedenie vhodné pre exkluzívne prezentácie.

Do diplomovky je tiež možné zaintegrovať obaly na CD/DVD, obaly na navštívenky a pod.

Tlač a viazanie robíme expresne v rámci možností technológie. V každom prípade svoju prácu odovzdajú načas aj zábudlivci :D

Doplnky

Doplnky

Ponúkame papier, rýchloviazače, násuvné lišty z plastu, písacie potreby, popisovače na CD/DVD/BD, lepidlá, obálky, visačky.

USB kľúče, CD, DVD, USB káble, nabíjačky...